قیمت طراحی سایت

5/5 - (2 امتیاز)

قیمت طراحی سایت چقدر است؟ این سوالیست که اکثر مشتریان شرکت طراحی سایت پروگ پارس پیش از عقد قرارداد و انجام پروژه از ما میپرسند. اگر می خواهید هزینه طراحی سایت را بدانید، ابتدا باید با عوامل تاثیر گذار در قیمت طراحی سایت آشنا شوید تا در نهایت بتوانید بهترین تصمیم در انتخاب شرکت طراحی سایت را بگیرید.

عوامل تاثیر گذار در قیمت طراحی سایت

مهم ترین عامل در تعیین قیمت طراحی وب سایت، نیروی انسانی و مدت زمان صرف شده برای ساخت سایت است.

شاید برای شما بدیهی باشد که اصلی ترین دلیل در مشخص شدن تعرفه طراحی سایت همان میزان ساعت کار و میزان تخصص نیروی انسانی باشد اما گفتیم که اولین و مهم ترین عامل در مشخص شدن قیمت ساخت سایت نیروی انسانی است و در ادامه به صورت کامل این موضوع را باز می کنیم تا در نهایت بتوانید از قیمتی که از شرکت های طراحی سایت دریافت می کنید به طور دقیق مطمئن شوید.

0 تا 100 مشخص شدن هزینه طراحی سایت

معمولا وقتی که قصد داریم از یک شرکت، خدمات خاص و تخصصی مثل خدمات طراحی سایت دریافت کنیم دوست داریم پیش از انجام کار از هزینه ای که پراخت می کنیم مطمئن شویم.

در بیشتر مواقع مشتریان ما مشکلی با هزینه های طراحی سایت نداشتند. آنها بیشتر از اینکه به دنبال قیمت پایین یا بالا باشند، کیفیت و پشتیبانی و نحوه انجام کار طراحی سایتشان را ملاک قرار می دهند. شرکت ها یا افرادی که معمولا بد قولی می کنند و کار را به شکل صحیح انجام نمی دهند و در نهایت بعد از طراحی سایت پشتیبانی درستی را به مشتری ارائه نمی دهد باعث می شوند که کارفرمایان نسبت به هزینه ای که پرداخت می کنند ناراضی باشند.

سپیده رویگری – کارشناس فروش پروگ پارس

به طور کلی برای اینکه یک وب سایت طراحی و ساخته شود باید مراحل زیر توسط نیروهای متخصص مختلف انجام شود:

  1. استیمت یا تحلیل کامل پروژه طراحی سایت توسط مدیر پروژه براساس نیازها و خواسته های مشتری
  2. ایجاد مستندات و طراحی های اولیه از پروژه
  3. ایجاد طرح گرافیکی صفحات سایت توسط نیروی متخصص UI/UX
  4. کدنویسی و پیاده سازی طرح های گرافیکی توسط نیروی متخصص Front-End
  5. برنامه نویسی و داینامیک کردن صفحات کدنویسی شده توسط نیروی متخصص Back-End
  6. ارائه نسخه اولیه سایت به کارفرما و رفع ایرادات و مشکلات
  7. پشتیبانی فنی از سایت طراحی شده و پاسخگویی به سوالات و نیازهای کارفرما

همانطور که در مراحل بالا مشاهده کردید، برای اینکه یک وب سایت ساخته شود برای هر بخش ما نیاز به نیروهای متخصص داریم تا بتوانیم یک وب سایت را به شکل اصولی طراحی و پشتیبانی کنیم.