طراحی سایت

5/5 - (2 امتیاز)

شرکت طراحی سایت پروگ پارس، به عنوان یکی از قدیمی ترین شرکت های طراحی سایت تهران،آمادگی ارائه خدمات طراحی وب سایت به شما را دارد.

مشاوره رایگان طراحی سایت

همیشه قبل از انجام هر کار تخصصی مطمئنا نیاز داریم که از یک فرد متخصص مشاوره بگیریم. از آنجایی که طراحی سایت و ایجاد کسب و کار آنلاین یک کار تخصصی به حساب می آید، وجود یک مشاور در کنار شما باعث می شود که مسیر ایجاد کسب و کار آنلاین را به اصولی ترین شکل ممکن پیش ببرید تا بهترین نتیجه را بگیرید.

ما در پروگ پارس، قبل از شروع پروژه طراحی سایت شما مثل یک مشاور و راهنما در کنار شما هستیم و هر گونه ابهامی که در رابطه با راه اندازی کسب و کار آنلاین داشته باشید را برطرف می کنیم.

در جلسه مشاوره رایگان اولیه به شما کمک می کنیم تا در ابتدا هدف دقیق از راه اندازی و ساخت سایت را برای خودتان مشخص کنید. سپس تمام کارها و هزینه هایی که در آینده باید پرداخت کنید را به طور شفاف برای شما مشخص می کنیم.

در نهایت که هدف و استراتژی شما از ساخت سایت مشخص شد می توانید برای عقد قرارداد طراحی سایت روی ما حساب کنید.

برای دریافت مشاوره رایگان می توانید با یکی از شماره های زیر تماس بگیرید:

02188529945

09128463010

قیمت طراحی سایت

قطعا اولین موردی که برای شما سوال است، تعرفه طراحی سایت است. معمولا شرکت ها و طراحان سایت قیمت های مختلفی را اعلام می کنند که همین موضوع ممکن است باعث سردرگمی شما شده باشد.

برای اینکه دقیقا بدانید هزینه طراحی وب سایت چقدر است؟ باید به شما بگویم که معمولا طراحی سایت بسته به زمان و نوع کاری که قرار هست انجام شود محاسبه می شود. طراحی سایت یک کار کاملا تخصصی هست که نیاز به دانش برنامه نویسی دارد.

برای آشنایی بیشتر ابتدا باید مشخص گردد چه سایتی با چه امکاناتی قرار هست طراحی شود. طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت فروشگاهی و … هر کدام امکانات مورد نیاز خود را دارند.

نکته بعدی در بحث قیمت طراحی سایت، نوع کاریست که در نهایت قرار هست انجام شود. مثلا ما در پروگ پارس طراحی سایت را برای مشتریان به مدل های زیر تقسیم کردیم که هر کدام بودجه و زمان مورد نیاز خودش را دارد.

طراحی سایت با قالب آماده یا طراحی سایت ارزان

این مدل طراحی سایت معمولا برای استارتاپ ها و افرادی که نیاز دارند کسب و کار آنلاین را محک بزنند متناسب است. بودجه و زمان مورد نیاز انجام این کار در حداقل ترین حالت ممکن هست. یعنی برای طراحی سایت با قالب آماده شما بیشتر هزینه پشتیبانی فنی را پرداخت می کنید.

معمولا هزینه هاست و دامنه و خرید قالب آماده + پشتیبانی فنی بین 5 تا 10 میلیون تومان هزینه دارد و سایت هایی که با قالب آماده راه اندزای می شوند چیزی حدود دو هفته زمان میبرد تا سایت طراحی شده به طور کامل آماده شود.

طراحی سایت نیمه اختصاصی

این مدل از طراحی سایت، حالتی بین طراحی سایت ارزان و اختصاصی است. سایت های طراحی شده با قالب آماده معمولا طرح و امکانات از پیش آماده را دارند. گاهی اوقات نیاز هست که برای شما طراحی گرافیکی برخی از صفحات وب سایت را اختصاصی به کمک گرافیست پروگ پارس طراحی کنیم. یا امکاناتی را به صورت اختصاصی برای شما برنامه نویسی کنیم. در چنین حالتی هزینه طراحی سایت متناسب با امکانات مورد نیاز شما تعیین می شود.

هزینه طراحی سایت نیمه اختصاصی متغیر است ولی شروع هزینه های طراحی سایت نیمه اختصاصی از 10 میلیون تومان تا 20 میلیون تومان هم می شود.

طراحی وب سایت اختصاصی

طراحی سایت اختصاصی، کاملا مرتبط می شود به کسب و کارهایی که نیاز خود را از بازارآنلاین شناسایی کرده اند و حالا نیاز به طراحی وب سایت اختصاصی دارند.

در طراحی وب سایت اختصاصی، خبری از قالب آماده و کدهای آماده نیست. در طراحی سایت اختصاصی، بعد از استیمیت یا تحلیل کلی پروژه همه چیز از ابتدا ساخته می شود. از طراحی گرافیک صفحات گرفته تا برنامه نویسی ماژول ها یا پلاگین های مورد نیاز.

هزینه طراحی سایت های اختصاصی هم کاملا متغیر است و با توجه به امکانات و تحلیل های انجام شده از پروژه شما مشخص می گردد. شروع هزینه طراحی سایت اختصاصی از 20 میلیون تومان به بالا می باشد.